Üsküdar Hurdacı

Üsküdar Hurdacı, Hurda Alım Satımı

Yıldızlar hurdacılık 1999’dan beri hurdacılık sektöründe adını sektöre duyurmuş, sürekli kendisini geliştiren ve piyasaya hurdacılık alanında deneyimli ve tecrübeli bireyler yetiştiren bir kuruluştur.

Üsküdar hurdacı

Yıllardır hurdacılık alanında çalışıyoruz. Kalite asla tesadüf değildir sloganıyla yola çıkan ve gücünü müşteri memnuniyetinden alan kuruluşumuzun hizmetleri şunlardır.

Hizmetlerimiz: Demir alım-satımı, Bakır alım-satımı, Çinko alım-satımı, Alüminyum alım-satımı, Boksit alım-satımı, Plastik alım-satımı, sarı prinç alım-satımı, kalay alım satımı, kurşun alım- satımı, kağıt alım satımı, karton alım-satımı, naylon alım-satımı, Elektronik hurda alım-satımı, Hurda karşılığı bina yıkımı, Hurda karşılığı ev yıkımı, Hurda karşılığı fabrika yıkımı, hurda oto alım-satımı, makine alım satımı hususunda 7/24 hizmet vermektedir. Sizde eğer Üsküdar da hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Üsküdar hurdacı olarak hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır:

Üsküdar Acıbadem Mahallesi hurdacı, Üsküdar Ahmediye Mahallesi hurdacı, Üsküdar Altunizade Mahallesi hurdacı, Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi hurdacı, Üsküdar Bahçelievler Mahallesi hurdacı, Üsküdar Barbaros Mahallesi hurdacı,Üsküdar Beylerbeyi Mahallesi hurdacı, Üsküdar Bulgurlu Mahallesi hurdacı, Üsküdar Burhaniye Mahallesi hurdacı, Üsküdar Cumhuriyet Mahallesi hurdacı, Üsküdar Çengelköy Mahallesi hurdacı, Üsküdar Ferah Mahallesi hurdacı, Üsküdar Güzeltepe Mahallesi hurdacı, Üsküdar İcadiye Mahallesi hurdacı, Üsküdar Kandilli Mahallesi hurdacı, Üsküdar Kısıklı Mahallesi hurdacı, Üsküdar Kirazlıtepe Mahallesi hurdacı, Üsküdar Kuleli Mahallesi hurdacı, Üsküdar Kuzguncuk Mahallesi hurdacı, Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi hurdacı, Üsküdar Küçüksu Mahallesi hurdacı, Üsküdar Küplüce Mahallesi hurdacı, Üsküdar Mehmet Akif Ersoy Mahallesi hurdacı, Üsküdar Mimar Sinan Mahallesi hurdacı, Üsküdar Murat Reis Mahallesi hurdacı, Üsküdar Salacak Mahallesi hurdacı, Üsküdar Selamiali Mahallesi hurdacı, Üsküdar Selimiye Mahallesi hurdacı, Üsküdar Sultantepe Mahallesi hurdacı,Üsküdar Ünalan Mahallesi hurdacı, Üsküdar Validei Atik Mahallesi hurdacı, Üsküdar Yavuztürk Mahallesi hurdacı, Üsküdar Zeynep Kamil Mahallesi hurdacı,

mahallerine 7/24 hizmetimiz vardır.

Aldığımız metalleri tanıyalım.

Üsküdar Hurdacı Demir Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir adı verilen hurdanız varsa alım satımını yapıyoruz. Elinizde bulunan demirleri satmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Demir madeni Sivas Divriği, Malatya Hekimhan ve Malatya Hasan Çelebiden çıkan ve kömür yataklarının bulunduğu Karabük ilimizde işlenen bir metaldir.

Üsküdar Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Bakır adı verilen metalimiz genellikle elektrik taşıma işlerinde kullanılan kolay bükülebilen Artvin Murgul, Kastamonu Küre, Rize Çayeli ve Diyarbakır Ergani den çıkan değerli bir metaldir. İletkenlik derecesi çok iyidir.

Üsküdar Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Piyasada bu madenin adı alüminyum olarak bilinir. Oysa bilinen gerçek adı boksittir. Alüminyum kolay eğilebilen Seydişehir, Beyşehir civarında ve Akdeniz bölgesinden çıkarılan değerli bir metaldir.

Üsküdar Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Çinko dışarıdan ihraç ettiğimiz bir metaldir ve kırılgandır. Düşük sıcaklıkta erime özelliği gösterir.

Üsküdar Hurdacı Sarı Prinç Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Sarı Prinç Alım-Satımı

Bu maden aslında bir alaşımdır. Bakıra çinko karıştırılarak oluşturulur. Pirinç madenin içerinde kalay, kurşun,fosfor gibi diğer metallerde bulunabilir.

Üsküdar Hurdacı Kalay Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Kalay Alım-Satımı

Kalay madeni krozyona karşı güçlü bir metaldir. Simgesi Sn dir. Lehim tellerinin içerisinde karışım olarak kullanılırlar. Erime sıcaklığı 231 derecedir.

Üsküdar Hurdacı Kurşun Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Kurşun Alım-Satımı

Kurşun madeninin erime sıcaklığı kalaya göre daha fazladır. 327 derecede erir. Günümüzde bir çok alanda kullanımı mevcuttur. En büyük örneği lehim telleri dir.

Üsküdar Hurdacı Plastik Alımı

Üsküdar Hurdacı Plastik Alımı

Plastik doğaya atıldığında zarar veren ve doğada yok olma süresi uzun olan bir maddedir. Sizde eğer doğa sever bir kişiyseniz elinizde bulunan plastikleri doğaya atmak yerine geri dönüşüme göndermek istemez misiniz? Elinizde bulunan plastik maddelerinizi alıyoruz.

Üsküdar Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Üsküdar Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Kağıt ve karton diye tabir edilen materyeller ağaçlardan üretilir. Eğer sizde elinizde bulunan kullanmadığınız kağıt ve kartonları geri dönüşüme kazandırıp ağaç kesimini önlemek ister misiniz? Kağıt fabrikalarının bulunduğu İller Zonguldak Çaycuma, Kastamonu Taşköprü ve Muğla Dalaman’dır.

Üsküdar Naylon Alım-Satımı

Üsküdar Naylon Alım-Satımı

Naylon doğaya atıldığında doğaya zarar veren bir maddedir. Sizde doğayı korumak istiyorsanız elinizde bulunan naylonları bize satabilirsiniz.

Üsküdar Elektronik Hurda Alım-Satımı

Üsküdar Elektronik Hurda Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız, yada hurdaya ayırdığınız malzemeleri satarak para kazanmak ister misiniz? Her türlü elektronik eşyanızı alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, radio, teyp, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, ütü, soba ve daha fazlası.

Fazlalıklardan kurtulun…

Üsküdar Otomobil Hurda Alım-Satımı

Üsküdar Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kaza yapmış araçlarınızı ve elinizden çıkarmak istediğiniz hurda otomobillerinizi satmak ister misiniz? Satacaksanız doğru adrestesiniz. Çünkü elinizde bulunan hurda otomobillere biz daha fazla değer veriyoruz. Elinizde bulunan bütün hurda otomobil modellerine önem veriyoruz. Renault, fiat, toyoto, honda, nissan, mercedes, bmw, audi, alfa romeo, citroen, dacia, ford, dodge, hyundai, lada, daihatsu, infiniti, lancia, kia, skoda, seat, mazda, tofaş, tata, wolkswagen, opel, peugeot ve daha fazlası…

Üsküdar Hurda Makine Alım-Satımı

Üsküdar Hurda Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız makineleri satıp para kazanmak ister misiniz? Üsküdar hurdaci olarak elinizdeki hurda makinelere değer veriyoruz ve piyasadaki değerinden daha fazla veriyoruz. Hava sistemiyle çalışan pnömatik makinelerinizi, yağ ile çalışan hidrolik makinelerinizi alıyoruz.

Üsküdar Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Üsküdar Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Eskiyen evlerinizi yıkmak mı istiyorsunuz? Yıkmak için ücret ödemek istemiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Biz yıkım için ücret almıyoruz. Yanlış duymadınız. Eskiyen evlerinizi sadece çıkan hurda karşılığı yıkıyoruz. Bu işte ustayız.

Üsküdar Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Üsküdar Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Eskiyen binalarınızı yıkmak mı istiyorsunuz? Binalarınızı sadece hurda karşılığında hiç bir ücret almadan uzman kadromuz ile yıkıyoruz. Kepçe ve yıkım ürünleri tamamen bizden…

Üsküdar Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Üsküdar Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Evet yanlış duymadınız hiç bir ücret ödemeden hurda karşılığı iş yeri yıkımı yapıyoruz. Ustalaşmış ve uzman kadromuz ile yıllara meydan okuyan bir öncüyüz…

Üsküdar Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Üsküdar Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Eğer Millete işverenseniz ve çalışma ortamınız eskidiyse ve yenisini yapmak istiyorsanız fabrika yıkım işlemini hurda karşılığında gerçekleştiriyoruz. Yıkmak bizden yapmak sizden (:

Üsküdar Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Üsküdar Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Çalışmış olduğunuz ofisi en baştan kendiniz mi yapmak istiyorsunuz. Ofisinizi yıkarken para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. hurda karşılığı ofis yıkma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hemde hiç bir ücret alamdan. Yıkmak bizden, yapmak Sizden (:

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Üsküdar hurdacı olarak kardeş firmamız Sultanbeyli hurdacı ya giderek çayımızı ve çaylarını içmeye gelebilirsiniz.

Üsküdar Hurdacı, Hurda Alım Satımı” üzerine 4 yorum

  1. Üsküdar Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. hayırlı işler dilerim.

  2. Üsküdar Hurdacı Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. bundan sonra hurda işlerimizi hep size vereceğiz.

  3. Üsküdar Hurdacı Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılık sağ olun.

  4. Üsküdar Hurdacı Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. hayırlı işler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir