Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı, Hurda Alım-Satımı Hurdacı

Ümraniye de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldızlar hurdacılık olarak 1999 yılından beri hurdacılık sektöründe Siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ümraniye Hurdacı

Kalite asla tesadüf değildir sloganını benimseyen Yıldızlar hurdacılık demir, bakır, alüminyum, çinko, kalay, kurşun, sarı pirinç gibi madenleri, plastik, naylon, karton gibi maddeleri bir telefon ile kapınıza gelerek alıyoruz. Almış olduğumuz maden veya maddelerin paralarını peşin olarak kapıda nakit olarak ödüyoruz.

Sizinde elinizde elektronik eşya hurdası olan ütü, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bilgisayar ve televizyon varsa ve elinizden çıkarmak istiyorsanız hemen arayın. Ümraniye hurdacı olarak 7/24 hizmet sunuyoruz.

Ayrıca hurda karşılığı ev, bina, kat, ofis, fabrika yıkım hizmeti sağlıyoruz. Yanlış duymadınız hiç para ödemeden ev, bina, ofis ve fabrikanızı yıkıyoruz. Ümraniye hurdacı olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

Ümraniye Adem Yavuz Mahallesi hurdacı, Ümraniye Altınşehir Mahallesi hurdacı, Ümraniye Armağan Evler Mahallesi hurdacı, Ümraniye Aşağı Dudullu Mahallesi hurdacı,Ümraniye Atakent Mahallesi hurdacı, Ümraniye Atatürk Mahallesi hurdacı, Ümraniye Cemil Meriç Mahallesi hurdacı, Ümraniye Çakmak Mahallesi hurdacı, Ümraniye Çamlık Mahallesi hurdacı, Ümraniye Dumlupınar Mahallesi hurdacı, Ümraniye Elmalıkent Mahallesi hurdacı, Ümraniye Esenevler Mahallesi hurdacı, Ümraniye Esenkent Mahallesi hurdacı,Ümraniye Esenşehir Mahallesi hurdacı, Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Mahallesi hurdacı, Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi hurdacı, Ümraniye Huzur Mahallesi hurdacı, Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi hurdacı, Ümraniye İnkılap Mahallesi hurdacı, Ümraniye İstiklal Mahallesi hurdacı, Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesi hurdacı, Ümraniye Madenler Mahallesi hurdacı, Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi hurdacı, Ümraniye Namık Kemal Mahallesi hurdacı, Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi hurdacı, Ümraniye Parseller Mahallesi hurdacı,Ümraniye Saray Mahallesi hurdacı, Ümraniye Site Mahallesi hurdacı, Ümraniye Şerifali Mahallesi hurdacı, Ümraniye Tantavi Mahallesi hurdacı,Ümraniye Tatlısu Mahallesi hurdacı,Ümraniye Tepeüstü Mahallesi hurdacı, Ümraniye Topağacı Mahallesi hurdacı, Ümraniye Yaman Evler Mahallesi hurdacı,Ümraniye Yukarı Dudullu Mahallesi hurdacı,

olarak 7/24 hizmet sunuyoruz.

Şimdi almış olduğumuz madenlerin ve metallerin az da olsa tanıtımını bir kaç cümleyle yapalım.

Ümraniye Hurdacı Demir Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir Madeni Ülkemizde Malatya Hasan Çelebi, Hekimhan ve Sivas Divriği bölgesinden çıkarılan, kömürü madenin bulunduğu Karabük te işlenen, dışarıdan ihraç ettiğimiz bir madendir. Eğilmesi zordur. Günümüzde bir çok alanda ve sektörde demir madeni kullanılır. Eğer elinizde hurda demir varsa hemen Ümraniye Hurdacısı olarak Yıldızlar Hurdacılık ı arayın…

Ümraniye Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Bakır madeni Rize Çayeli, Artvin Murgul,Kastamonu Küre ve Elazığ Maden bölgelerinden çıkarılan değerli bir maden çeşitidir. Elektrik iletiminde ve gıda sektöründe yemek kap-kacak işlerinde kullanımı yaygındır. Isıyı ve elektriği iletme derecesi oldukça yüksektir. Eğer elinizde bakır varsa Ümraniye hurdacısı olarak bir telefon ile bize satabilirsiniz.

Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Alüminyum (Boksit) Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Alüminyum (Boksit) Alım-Satımı

Boksit adı verilen metal kolay eğilebilen İç Anadolu bölgesinde Konya civarından, Akdeniz bölgesinde ise Antalya ilinden çıkarılabilen bir maden çeşitidir. Günümüzde bir çok eşya alüminyumdan üretilir. Elinizde bulunan Alüminyumları bize satarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Kalay ve kurşun madeni birlikte karıştırılarak kullanılan bir madendir. Lehim telleri buna en büyük örnektir. Elinizde bulunan hurda kalay ve kurşunları bir telefon ile bize satabilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Sarı pirinç adı verilen maden bakır ve çinkonun alaşımı ile oluşturulmuş bir madendir. Doğada tek başına bulunmaz, alaşımdır. Pirinç adı verilen bu metale bazen kalay, kurşun gibi madenlerde eklenebilir.

Ümraniye Hurdacı Naylon, Plastik ve Karton Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Naylon, Plastik ve Karton Alım-Satımı

Elinizde bulunan naylon, plastik ve kartonları satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon ile kapınıza kadar geliyoruz. Almış olduğumuz hurdaların paralarını nakit olarak kapıda ödüyoruz. Naylon ve plastik doğaya atıldığında doğada yok olma süresi uzun olan ve çevreyi kirleten bir yapıya sahiptir. Bu yüzden geri dönüşüme kazandırmak çevreye karşı insanın bir görevidir. Kağıt ve karton ise ağaçlardan üretilir. Çöpe giden her kağıt, ağaç kesimine neden olduğundan dolayı Yeşili sevin Doğayı koruyun…

Ümraniye Hurdacı 2.El Makine Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı 2.El Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan hurda makineleri nakite dönüştürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Ümraniye Hurdacı Hurda Araba Alım-Satımı

Ümraniye Hurdacı Hurda Araba Alım-Satımı

Elinizde bulunan kaza yapmış, perte ayrılmış otomobil ve araçlarınızı piyasada bulunan hurdacılara göre daha fazla değer vererek alıyoruz. Yıldızlar hurdacılıkta kalite asla tesadüf değildir.

Ümraniye Hurdacı Hurda Karşılığı Ev,Bina, Kat, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Ümraniye Hurdacı Hurda Karşılığı Ev,Bina, Kat, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Yanlış duymadınız Ümraniye de ev, bina, ofis, fabrika gibi menkul kıymetleri sadece hurda karşılığı yıkıyoruz ve hiç bir ücret almıyoruz. Bu konuda uzman ekibimizle çalışıyor ve deneyimlerimizle tertemiz bir iş çıkarıyoruz…

Ümraniye hurdaci olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Ümraniye Hurdacı, Hurda Alım-Satımı Hurdacı” üzerine 16 yorum

 1. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılığa teşekkür ederiz.

 2. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla iş verebilirsiniz.

 3. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. teşekkürler yıldızlar hurdacılık.

 4. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. en yakın hurdacı olarak çağırdık ve memnun kaldık.

 5. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. işini düzgün yapan, kapımıza kadar gelen bir hurda firması

 6. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. bundan sonra hurda işlerimizi hep size vereceğiz.

 7. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. elinize emeğinize sağlık.

 8. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hızlı ve güvenilir bir firmasınız.

 9. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hayırlı işler dilerim.

 10. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

 11. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

 12. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılık sağ olun.

 13. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

 14. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılığa teşekkür ederiz.

 15. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. teşekkürler yıldızlar hurdacılık.

 16. Ümraniye Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılığa teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir