Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurdacı, Hurda Alım Satımı

Tuzla da hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Tuzla Hurdacı

Yıldızlar hurdacılık sektöre öncü olmuş 1999 dan beri demir, alüminyum, bakır, sarı pirinç, çinko, kurşun, kalay gibi metalleri alan, karton, plastik, naylon gibi maddeleri satın alıp geri dönüşüme yollayan köklü bir kuruluştur. Kalite asla tesadüf değildir sloganını benimseyen Yıldızlar hurdacılık Tuzla ve ilçelerine 7/24 olarak kesintisiz hizmet vermektedir. Hurda alımının dışında hurda karşılığı ev, bina, ofis, iş yeri ,fabrika yıkım işleri hizmeti de sağlıyoruz. Hemde hiç bir ücret almadan…

Tuzla bölgesinde Vermiş olduğumuz hizmetler:

Tuzla demir alım-satımı, Tuzla bakır alım-satımı, Tuzla alüminyum alım-satımı, Tuzla sarı pirinç alım-satımı, Tuzla kalay-kurşun alım satımı,Tuzla çinko alım-satımı, Tuzla hurda oto alım-satımı, Tuzla hurda makine alım-satımı, Tuzla plastik, karton, naylon alım-satımı, Tuzla hurda karşılığı ev, bina, iş yeri, fabrika yıkım hizmeti…

Tuzla hurdacısı olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

Tuzla Akfırat Mahallesi hurdacı, Tuzla Anadolu Mahallesi hurdacı,Tuzla Aydınlı Mahallesi hurdacı,Tuzla Aydıntepe Mahallesi hurdacı,Tuzla Cami Mahallesi hurdacı,Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi hurdacı,Tuzla Fatih Mahallesi hurdacı,Tuzla İçmeler Mahallesi hurdacı,Tuzla İstasyon Mahallesi hurdacı,Tuzla Mescit Mahallesi hurdacı,Tuzla Mimar Sinan Mahallesi hurdacı,Tuzla Orhanlı Mahallesi hurdacı,Tuzla Orta Mahallesi hurdacı,Tuzla Postane Mahallesi hurdacı,Tuzla Şifa Mahallesi hurdacı,Tuzla Tepeören Mahallesi hurdacı,Tuzla Yayla Mahallesi hurdacı,

7/24 hizmet vermekteyiz.

Şimdi almış olduğumuz madenleri tanıyalım:

Tuzla Hurdacı Demir Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Demir Alım-Satımı

Elinizde bulunan hurda demirleri Yıldızlar Hurdacılık olarak bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Paranızı kapınızda nakit olarak ödüyoruz. Tuzla bölgesinde hurda sektörü Yıldızlar hurdacılıktan sorulur…

Tuzla Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Elinizde bulunan hurda alüminyumları bir telefon ile kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. Yıldızlar Hurdacılık ta hizmette sınır yoktur.

Tuzla Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Yıldızlar hurdacılık olarak elinizde bulunan bakırları bir telefon ile kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Ödemeyi kapıda nakit olarak yapıyoruz.

Tuzla Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Sarı pirinç adı verilen maden doğada tek başına bulunmayan alaşım bir maddedir. Yapısında bakır ve çinko karışımı vardır. Bunun dışında bazı pirinçler de krom, kalay, nikel gibi alaşımlarda eklenebilir. Elinizde bulunan hurdaları bir telefon ile kapınıza kadar gelerek alıyor ve ücretini nakit olarak ödüyoruz. Yıldızlar hurdacılıkta hizmette sınır yoktur. 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tuzla Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Çinko madeninin erime sıcaklığı diğer madenlere göre düşüktür. Elinizde bulunan hurda çinko madenleri kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Ücretini nakit olarak ödüyoruz.

Tuzla Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Kalay ve kurşun sanayide çok kullanılan maden çeşitidir. Lehim tellerinin içinde kalay-kurşun karışımı bulunur. Elinizde bulunan kalay ve kurşun madenleri kapınıza kadar gelerek satın alıp, paranızı nakit olarak ödüyoruz.

Tuzla Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Plastik, Naylon, Karton Alım-Satımı

Plastik ve naylon doğaya atıldığında doğaya zarar veren geri dönüşümü olan maddelerdir. Eğer çevreyi seviyorsanız elinizde bulunan plastik ve naylonları geri dönüşüme kazandırarak çevreye sahip çıkın. Karton ise ağaçlardan üretildiği için çöpe atmak yerine satarak hem para kazanın hemde çevre bilinci kazanın. Ağacı sev, Yeşili sev doğayı koru…

Tuzla Hurdacı Plastik, Naylon, Karton Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Hurda Elektronik Eşya Alım-Satımı

Elinizde bulunan hurda elektronik eşyalarınızı satarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bilgisayar, kombi, klima, televizyon, teyp, ütü ve daha fazlası.

Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

Tuzla Hurdacı Hurda Elektronik Eşya Alım-Satımı

Tuzla Hurdacı Hurda Karşılığı Ev, Bina, Kat, Ofis, Fabrika, İşyeri Yıkım Hizmeti

Yıldızlar hurdacılık olarak hurda karşılığı ev, bina, kat, ofis, fabrika ve işyeri yıkım hizmeti veriyoruz. Hemde hiç bir ücret almadan. Profesyonel ekibimizle kısa bir sürede yıkıyoruz ve temiz çalışıyoruz. Bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız.

Tuzla hurdaci olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Dilerseniz İşletmemizin adresine gelerek de hurdalarınızı direk yerimizde de satabilirsiniz.

Tuzla Hurdacı, Hurda Alım Satımı” üzerine 5 yorum

  1. Tuzla Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılık sağ olun.

  2. Tuzla Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. elinize emeğinize sağlık.

  3. Tuzla Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

  4. Tuzla Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. teşekkürler yıldızlar hurdacılık.

  5. Tuzla Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. işini düzgün yapan bir hurdacı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir