Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı, Hurda Alım-Satımı

Yıldızlar hurdacılık 1999’dan beri hurdacılık sektöründe adını sektöre duyurmuş, sürekli kendisini geliştiren ve piyasaya hurdacılık alanında deneyimli ve tecrübeli bireyler yetiştiren bir kuruluştur. Yıllardır hurdacılık alanında çalışıyoruz.

Sultanbeyli Hurdacı

Kalite asla tesadüf değildir sloganıyla yola çıkan ve gücünü müşteri memnuniyetinden alan kuruluşumuzun hizmetleri şunlardır.

Hizmetlerimiz: Demir alım-satımı, Bakır alım-satımı, Çinko alım-satımı, Alüminyum alım-satımı, Boksit alım-satımı, Plastik alım-satımı, sarı prinç alım-satımı, kalay alım satımı, kurşun alım- satımı, kağıt alım satımı, karton alım-satımı, naylon alım-satımı, Elektronik hurda alım-satımı, Hurda karşılığı bina yıkımı, Hurda karşılığı ev yıkımı, Hurda karşılığı fabrika yıkımı, hurda oto alım-satımı, makine alım satımı hususunda 7/24 hizmet vermektedir. Sizde eğer Sultanbeyli de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Sultanbeyli hurdacı olarak hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır:

Sultanbeyli Abdurrahmangazi Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Adil Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Ahmetyesevi Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Fatih Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Mehmetakif Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Mimarsinan Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Necipfazıl Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Orhangazi Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Turgutreis Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Yavuzselim Mahallesi hurdacı, Sultanbeyli Uzundere Hurdacı

mahallerine 7/24 hizmetimiz vardır.

Aldığımız metalleri tanıyalım.

Sultanbeyli Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir adı verilen hurdanız varsa alım satımını yapıyoruz. Elinizde bulunan demirleri satmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Demir madeni Sivas Divriği, Malatya Hekimhan ve Malatya Hasan Çelebiden çıkan ve kömür yataklarının bulunduğu Karabük ilimizde işlenen bir metaldir.

Sultanbeyli hurdacı olarak demir metallerinizi alıyoruz. Demir Kur’an da geçen insanların hizmetine sunulan bir metaldir.

Sultanbeyli Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Bakır adı verilen metalimiz genellikle elektrik taşıma işlerinde kullanılan kolay bükülebilen Artvin Murgul, Kastamonu Küre, Rize Çayeli ve Diyarbakır Ergani den çıkan değerli bir metaldir. İletkenlik derecesi çok iyidir.

Sultanbeyli bakır hurda alım atımı yapıyoruz. Bakır madeninin iletkenlik derecesi yüksektir. Bu yüzden elektrik taşıma işlerinde bakır kullanılır.

Sultanbeyli Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Piyasada bu madenin adı alüminyum olarak bilinir. Oysa bilinen gerçek adı boksittir. Alüminyum kolay eğilebilen Seydişehir, Beyşehir civarında ve Akdeniz bölgesinden çıkarılan değerli bir metaldir.

Sultanbeyli hurdacı alüminyum alım-satımı alanında uzmandır. Alüminyumun gerçek ismi boksittir.

Sultanbeyli  Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Çinko dışarıdan ihraç ettiğimiz bir metaldir ve kırılgandır. Düşük sıcaklıkta erime özelliği gösterir.

Sultanbeyli hurdacı olarak elinizde bulunan çinko madeni alınır.

Sultanbeyli Hurdacı Sarı Prinç Alım-Satımı

Bu maden aslında bir alaşımdır. Bakıra çinko karıştırılarak oluşturulur. Pirinç madenin içerinde kalay, kurşun,fosfor gibi diğer metallerde bulunabilir.

Sultanbeyli hurdacı sarı prinç alım-satımı yapılır. Prinç madeni aslında bir alaşımdır.

Sultanbeyli Hurdacı Kalay Alım-Satımı

Kalay madeni krozyona karşı güçlü bir metaldir. Simgesi Sn dir. Lehim tellerinin içerisinde karışım olarak kullanılırlar. Erime sıcaklığı 231 derecedir.

Sultanbeyli hurdacı olarak kalay madenimizin alım-satımını yapıyoruz.

Sultanbeyli Hurdacı Kurşun Alım-Satımı

Kurşun madeninin erime sıcaklığı kalaya göre daha fazladır. 327 derecede erir. Günümüzde bir çok alanda kullanımı mevcuttur. En büyük örneği lehim telleri dir.

Sultanbeyli Hurdacı olarak kurşun alım-satımı yapıyoruz. Kurşun metali genellikle lehim telleri ve bir çok endüstriyel alanda kullanılır.

Sultanbeyli Hurdacı Plastik Alımı

Plastik doğaya atıldığında zarar veren ve doğada yok olma süresi uzun olan bir maddedir. Sizde eğer doğa sever bir kişiyseniz elinizde bulunan plastikleri doğaya atmak yerine geri dönüşüme göndermek istemez misiniz? Elinizde bulunan plastik maddelerinizi alıyoruz.

Sultanbeyli hurdacı plastik alım-satımı yapıyoruz. İnsanı sev, doğayı koru…

Sultanbeyli Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Kağıt ve karton diye tabir edilen materyeller ağaçlardan üretilir. Eğer sizde elinizde bulunan kullanmadığınız kağıt ve kartonları geri dönüşüme kazandırıp ağaç kesimini önlemek ister misiniz? Kağıt fabrikalarının bulunduğu İller Zonguldak Çaycuma, Kastamonu Taşköprü ve Muğla Dalaman’dır.

Sultanbeyli hurdacı kağıt-karton alım satımı yapılır. Doğayı sev, Yeşili koru…

Sultanbeyli Naylon Alım-Satımı

Naylon doğaya atıldığında doğaya zarar veren bir maddedir. Sizde doğayı korumak istiyorsanız elinizde bulunan naylonları bize satabilirsiniz.

Sultanbeyli naylon alım-satımı işlerini gerçekleştiriyoruz. Doğayı sev, Yeşili koru…

Elektronik Hurda Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız, yada hurdaya ayırdığınız malzemeleri satarak para kazanmak ister misiniz? Her türlü elektronik eşyanızı alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, radio, teyp, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, ütü, soba ve daha fazlası.

Fazlalıklardan kurtulun…

Elektronik Hurda Alım-Satımı işlemi yapılır.

Sultanbeyli Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kaza yapmış araçlarınızı ve elinizden çıkarmak istediğiniz hurda otomobillerinizi satmak ister misiniz? Satacaksanız doğru adrestesiniz. Çünkü elinizde bulunan hurda otomobillere biz daha fazla değer veriyoruz. Elinizde bulunan bütün hurda otomobil modellerine önem veriyoruz. Renault, fiat, toyoto, honda, nissan, mercedes, bmw, audi, alfa romeo, citroen, dacia, ford, dodge, hyundai, lada, daihatsu, infiniti, lancia, kia, skoda, seat, mazda, tofaş, tata, wolkswagen, opel, peugeot ve daha fazlası…

Sultanbeyli de hurda otomobillerinizi satın alıyoruz.

Sultanbeyli Hurda Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız makineleri satıp para kazanmak ister misiniz? Sultanbeyli hurdaci olarak elinizdeki hurda makinelere değer veriyoruz ve piyasadaki değerinden daha fazla veriyoruz. Hava sistemiyle çalışan pnömatik makinelerinizi, yağ ile çalışan hidrolik makinelerinizi alıyoruz.

Sultanbeyli de hurda makinelerinizi alıyoruz.

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Eskiyen evlerinizi yıkmak mı istiyorsunuz? Yıkmak için ücret ödemek istemiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Biz yıkım için ücret almıyoruz. Yanlış duymadınız. Eskiyen evlerinizi sadece çıkan hurda karşılığı yıkıyoruz. Bu işte ustayız.

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Ev Yıkımı işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Eskiyen binalarınızı yıkmak mı istiyorsunuz? Binalarınızı sadece hurda karşılığında hiç bir ücret almadan uzman kadromuz ile yıkıyoruz. Kepçe ve yıkım ürünleri tamamen bizden…

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Bina Yıkımı yapılır.

Sultanbeyli Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Evet yanlış duymadınız hiç bir ücret ödemeden hurda karşılığı iş yeri yıkımı yapıyoruz. Ustalaşmış ve uzman kadromuz ile yıllara meydan okuyan bir öncüyüz…

Sultanbeyli Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Eğer Millete işverenseniz ve çalışma ortamınız eskidiyse ve yenisini yapmak istiyorsanız fabrika yıkım işlemini hurda karşılığında gerçekleştiriyoruz. Yıkmak bizden yapmak sizden (:

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı işleriniz yapılır.

Sultanbeyli Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Çalışmış olduğunuz ofisi en baştan kendiniz mi yapmak istiyorsunuz. Ofisinizi yıkarken para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. hurda karşılığı ofis yıkma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hemde hiç bir ücret alamdan. Yıkmak bizden, yapmak Sizden (:

Sultanbeyli hurda karşılığı ofis yıkımı işleriniz yapılır.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Adresimiz : Mecidiye Mah, Çolak Sok, No:5, Sultanbeyli, İstanbul

Dilerseniz İşletmemizin adresine gelerek de hurdalarınızı direk yerimizde de satabilirsiniz.

Sultanbeyli Hurdacı, Hurda Alım-Satımı” üzerine 6 yorum

  1. Sultanbeyli Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. teşekkürler yıldızlar hurdacılık.

  2. Sultanbeyli Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

  3. Sultanbeyli Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

  4. Sultanbeyli Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılığa teşekkür ederiz.

  5. Sultanbeyli Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

  6. Sultanbeyli Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. teşekkürler yıldızlar hurdacılık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir