Sancaktepe hurdacı

Sancaktepe Hurda Alım Satımı, Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepede hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldazlar hurdacılık olarak 1999 dan beri kesintisiz hizmet anlayışımız ile kalite asla tesadüf değildir sloganıyla çalışıyoruz.

Sancaktepe Hurdacı

Sürekli kendini geliştiren ve müşteri memnuniyetine önem veren bir kuruluşuz. Demir, bakır,alüminyum, kalay, kurşun, çinko, sarı prinç gibi metalleri, plastik, naylon, kağıt ve karton gibi maddeleri, elektronik eşya hurdalarını (ütü, kombi, televizyon, bilgisayar, klima, soba, monitör, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi) alıyoruz. Kapıda paranızı nakit olarak ödüyoruz.

Aynı zamanda Sancaktepe Hurdacı olarak hurda karşılığı ev, kat, bina, ofis, fabrika yıkım işlerini ücretsiz olarak yapıyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle Yıldızlar Hurdacılık ı seçmelisiniz. Neden Biz sorusunu sorarsak şunları söyleyebiliriz. Yılların vermiş olduğu tecrübe, 7/24 kesintisiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarmaktadır.

Sancaktepe hurdacı olarak hizmet verdiğimiz mahalleler şunlardır:

Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Akpınar Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Atatürk Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Emek Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi hurdacı,Sancaktepe Fatih Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Hilal Mahallesi hurdacı, Sancaktepe İnönü Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Kemal Türkler Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Meclis Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Merve Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Mevlana Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Osmangazi Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Paşaköy Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Safa Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Sarıgazi Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Veysel Karani Mahallesi hurdacı,Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi hurdacı, Sancaktepe Yunus Emre Mahallesi hurdacı,

7/24 hizmet veriyoruz.

Şimdi almış olduğumuz maddeleri ve metalleri tanıyalım:

Sancaktepe Hurdacı Demir Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir madeni Malatya Hasan Çelebi, Malatya Hekimhan ve Sivas Divriği bölgesinden çıkarılan Kur’an da Hadid Suresinin (57/25) geçen Demiri biz indirdik. ayetine mazhar kılınan bu metal insanların hizmetine sunulmuştur. Ülkemizde demir çıkarımı yeterli olmadığı için bu madeni dışarıdan ithal ediyoruz. Ülkemizde demir Karabaük te bulunan Demir Çelik fabrikasında işlenir. Karabük ten demir çıkarımı yapılmaz. Demiri eriten ısı kaynağı kömür bu ilde bulunduğu için işleme işleri burada yapılır. Eğer sizde kartal da hurda demirinizi satmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız.

Sancaktepe Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Halk tarafından alüminyum adı ile bilinen metalin gerçek adı boksittir. Boksit madeni Seydişehir, Beyşehir, Akseki bölgelerinden çıkarılır ve eğilmesi kolay bir madendir. Ülkemizde bir çok sektörde bu maden kullanılır. Eğer Kartal da alüminyum hurdasını satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelip alüminyum larınızı alıyoruz ve kapıda anında nakit ödeme yapıyoruz.

Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

Sancaktepe Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Elinizde bakır var ve bunu satmak istiyorsanız sancaktepe hurdacısı olarak bakır alım-satımı yapıyoruz. Bakır madeni Artvin Murgul, Rize Çayeli, Diyarbakır Ergani, Elazığ Maden, Kastamonu Küre illerinden çıkan sanayi ve elektrik iletiminde kullanılan değerli bir metaldir. İletkenlik derecesi altından sonra en yüksek olan metaldir.

Sancaktepe Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Elinizde çinko metali ver ve bunu satmak mı istiyorsunuz kartal hurdacı olarak elinizde bulunan çinkoları alıp paranızı kapıda nakit ödeme imkanı sunuyoruz. Yıldızlar Hurdacılık hurda sektöründe öncü bir firmadır. Çinko madeni kırılgan bir yapıya sahiptir ve erime sıcaklığı diğer metallere göre oldukça düşüktür.

Sancaktepe Hurdacı Kalay-Kurşun Alım Satımı

Sancaktepe Hurdacı Kalay-Kurşun Alım Satımı

Elinizde kalay ve kurşun madeni var ve bunlar hurda ise doğru adrestesiniz. Yıldızlar hurdacılık olarak elinizde bulunan kalay ve kurşunları kapınıza kadar gelip alıyoruz ve ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. Kalay ve kurşun alaşım olarak kullanılabilen metal türleridir. Örneğim lehim tellerinde bu iki madenin alaşımı bulunur.

Sancaktepe Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Halk arasında sarı diye tabir edilen metal pirinç metalidir. Prinç metali tek başına bir maden değil, alaşımdır. Bakır madenine çinko karıştırılır ve ortaya çıkan alaşıma pirinç denir. Pirinç alaşımının içinde çinkonun haricinde kalay, kurşun, nikel gibi metallerde bulunabilir.

Sancaktepe Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Elinizde birikmiş ve kullanmadığınız ve karton varsa doğru adrestesiniz. Kağıt ve karton diye tabir edilen materyeller ağaçlardan üretilir. Eğer sizde elinizde bulunan kullanmadığınız kağıt ve kartonları geri dönüşüme kazandırıp ağaç kesimini önlemek ister misiniz? Kağıt fabrikalarının bulunduğu İller Zonguldak Çaycuma, Kastamonu Taşköprü ve Muğla Dalaman’dır.

Sancaktepe Hurdacı Plastik Alım-Satımı

Sancaktepe Hurdacı Plastik Alım-Satımı

Plastik doğaya atıldığında zarar veren ve doğada yok olma süresi uzun olan bir maddedir. Sizde eğer doğa sever bir kişiyseniz elinizde bulunan plastikleri doğaya atmak yerine geri dönüşüme göndermek istemez misiniz? Elinizde bulunan plastik maddelerinizi alıyoruz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Sancaktepe Naylon Alım-Satımı

Sancaktepe Naylon Alım-Satımı

Naylon doğaya atıldığında doğaya zarar veren bir maddedir. Sizde doğayı korumak istiyorsanız elinizde bulunan naylonları bize satabilirsiniz. Hem para kazanın hemde doğayı koruyun.

Sancaktepe Elektronik Hurda Alım-Satımı

Sancaktepe Elektronik Hurda Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız, yada hurdaya ayırdığınız malzemeleri satarak para kazanmak ister misiniz? Her türlü elektronik eşyanızı alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, radio, teyp, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, ütü, soba ve daha fazlası.

Fazlalıklardan kurtulun hemde ekonominize katkıda bulunun…

Sancaktepe Otomobil Hurda Alım-Satımı

Sancaktepe Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kaza yapmış araçlarınızı ve elinizden çıkarmak istediğiniz hurda otomobillerinizi satmak ister misiniz? Satacaksanız doğru adrestesiniz. Çünkü elinizde bulunan hurda otomobillere biz daha fazla değer veriyoruz. Elinizde bulunan bütün hurda otomobil modellerine önem veriyoruz. Renault, fiat, toyoto, honda, nissan, mercedes, bmw, audi, alfa romeo, citroen, dacia, ford, dodge, hyundai, lada, daihatsu, infiniti, lancia, kia, skoda, seat, mazda, tofaş, tata, wolkswagen, opel, peugeot ve daha fazlası…

Sancaktepe Hurda 2.El Makine Alım-Satımı

Sancaktepe Hurda 2.El Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız makineleri satıp para kazanmak ister misiniz? Sancaktepe hurdaci olarak elinizdeki hurda makinelere değer veriyoruz ve piyasadaki değerinden daha fazla veriyoruz. Hava sistemiyle çalışan pnömatik makinelerinizi, yağ ile çalışan hidrolik makinelerinizi alıyoruz.

Sancaktepe Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Sancaktepe Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Eskiyen evlerinizi yıkmak mı istiyorsunuz? Yıkmak için ücret ödemek istemiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Biz yıkım için ücret almıyoruz. Yanlış duymadınız. Eskiyen evlerinizi sadece çıkan hurda karşılığı yıkıyoruz. Bu işte ustayız.

Sancaktepe Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Sancaktepe Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Evet yanlış duymadınız hiç bir ücret ödemeden hurda karşılığı iş yeri yıkımı yapıyoruz. Ustalaşmış ve uzman kadromuz ile yıllara meydan okuyan bir öncüyüz…

Sancaktepe Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Sancaktepe Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Eskiyen binalarınızı yıkmak mı istiyorsunuz? Binalarınızı sadece hurda karşılığında hiç bir ücret almadan uzman kadromuz ile yıkıyoruz. Kepçe ve yıkım ürünleri tamamen bizden…

Sancaktepe Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Sancaktepe Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Eğer Millete işverenseniz ve çalışma ortamınız eskidiyse ve yenisini yapmak istiyorsanız fabrika yıkım işlemini hurda karşılığında gerçekleştiriyoruz. Yıkmak bizden yapmak Sizden…

Sancaktepe Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Sancaktepe Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Çalışmış olduğunuz ofisi en baştan kendiniz mi yapmak istiyorsunuz. Ofisinizi yıkarken para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. hurda karşılığı ofis yıkma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hemde hiç bir ücret alamdan. Yıkmak bizden, yapmak Sizden (:

Sancaktepe hurdaci olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Sancaktepe Hurda Alım Satımı, Sancaktepe Hurdacı” üzerine 5 yorum

  1. Sancaktepe hurdacılık olarak sizinle çalışmaktan memnunuz. Eğer sancaktepe de hurdacı arıyorsanız yıldızlar hurdacılık firmasını tercih edebilirsiniz.

    1. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

      Yıldızlar Hurdacılık.

  2. Sancaktepe Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hızlı ve güvenilir bir firmasınız.

  3. Sancaktepe Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hayırlı işler dilerim.

  4. Sancaktepe Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hızlı ve güvenilir bir firmasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir