Pendik Hurdacı

Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satımı

Yıldızlar hurdacılık 1999’dan beri hurdacılık sektöründe adını sektöre duyurmuş, sürekli kendisini geliştiren ve piyasaya hurdacılık alanında deneyimli ve tecrübeli bireyler yetiştiren bir kuruluştur. Yıllardır hurdacılık alanında çalışıyoruz.

Pendik Hurdacı

Kalite asla tesadüf değildir sloganıyla yola çıkan ve gücünü müşteri memnuniyetinden alan kuruluşumuzun hizmetleri şunlardır.

Hizmetlerimiz: Demir alım-satımı, Bakır alım-satımı, Çinko alım-satımı, Alüminyum alım-satımı, Boksit alım-satımı, Plastik alım-satımı, sarı prinç alım-satımı, kalay alım satımı, kurşun alım- satımı, kağıt alım satımı, karton alım-satımı, naylon alım-satımı, Elektronik hurda alım-satımı, Hurda karşılığı bina yıkımı, Hurda karşılığı ev yıkımı, Hurda karşılığı fabrika yıkımı, hurda oto alım-satımı, makine alım satımı hususunda 7/24 hizmet vermektedir. Sizde eğer Pendik de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Pendik hurdacı olarak hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır:

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi hurdacı, Pendik Bahçelievler Mahallesi hurdacı,Pendik Ballıca Mahallesi hurdacı, Pendik Batı Mahallesi hurdacı, Pendik Çamçeşme Mahallesi hurdacı,Pendik Çamlık Mahallesi hurdacı,Pendik Çınardere Mahallesi hurdacı,Pendik Doğu Mahallesi hurdacı,Pendik Dumlupınar Mahallesi hurdacı,Pendik Emirli Mahallesi hurdacı,Pendik Ertuğrul Gazi Mahallesi hurdacı,Pendik Esenler Mahallesi hurdacı,Pendik Esenyalı Mahallesi hurdacı, Fatih Mahallesi hurdacı, Fevzi Pendik Çakmak Mahallesi hurdacı,Pendik Göçbeyli Mahallesi hurdacı,Pendik Güllü Bağlar Mahallesi hurdacı,Pendik Güzelyalı Mahallesi hurdacı,Pendik Harmandere Mahallesi hurdacı,Pendik Kavakpınar Mahallesi hurdacı,Pendik Kaynarca Mahallesi hurdacı,Pendik Kurna Mahallesi hurdacı,Pendik Kurtdoğmuş Mahallesi hurdacı, Pendik Kurtköy Mahallesi hurdacı,Pendik Orhangazi Mahallesi hurdacı,Pendik Orta Mahallesi hurdacı,Pendik Ramazanoğlu Mahallesi hurdacı,Pendik Sanayi Mahallesi hurdacı,Pendik Sapan Bağları Mahallesi hurdacı,Pendik Sülüntepe Mahallesi hurdacı,Pendik Şeyhli Mahallesi hurdacı,Pendik Velibaba Mahallesi hurdacı,Pendik Yayalar Mahallesi hurdacı,Pendik Yeni Mahalle Mahallesi hurdacı,Pendik Yenişehir Mahallesi hurdacı,Pendik Yeşilbağlar Mahallesi hurdacı,

mahallelerine 7/24 hizmetimiz vardır.

Pendik Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir adı verilen hurdanız varsa alım satımını yapıyoruz. Elinizde bulunan demirleri satmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Demir madeni Sivas Divriği, Malatya Hekimhan ve Malatya Hasan Çelebiden çıkan ve kömür yataklarının bulunduğu Karabük ilimizde işlenen bir metaldir.

Pendik Hurdacı Demir Alım-Satımı

Pendik Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Bakır adı verilen madenimiz genellikle elektrik taşıma işlerinde kullanılan kolay bükülebilen Artvin Murgul, Kastamonu Küre, Rize Çayeli ve Diyarbakır Ergani den çıkan değerli bir metaldir. İletkenlik derecesi çok iyidir.

Pendik Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Pendik Hurdacı Boksit-Alüminyum Alım-Satımı

Piyasada bu madenin adı alüminyum olarak bilinir. Oysa bilinen gerçek adı boksittir. Alüminyum kolay eğilebilen Seydişehir, Beyşehir civarında ve Akdeniz bölgesinden çıkarılan değerli bir metaldir.

Pendik Hurdacı Boksit-Alüminyum Alım-Satımı

Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

Pendik Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Bu maden aslında bir alaşımdır. Bakıra çinko karıştırılarak oluşturulur. Pirinç madenin içerinde kalay, kurşun,fosfor gibi diğer metallerde bulunabilir.

Pendik Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Pendik Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Çinko dışarıdan ihraç ettiğimiz bir metaldir ve kırılgandır. Düşük sıcaklıkta erime özelliği gösterir.

Pendik Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Pendik Hurdacı Kalay Alım-Satımı

Kalay madeni krozyona karşı güçlü bir metaldir. Simgesi Sn dir. Lehim tellerinin içerisinde karışım olarak kullanılırlar. Erime sıcaklığı 231 derecedir.

Pendik Hurdacı Kalay Alım-Satımı

Pendik Hurdacı Kurşun Alım-Satımı

Kurşun madeninin erime sıcaklığı kalaya göre daha fazladır. 327 derecede erir. Günümüzde bir çok alanda kullanımı mevcuttur. En büyük örneği lehim telleri dir.

Pendik Hurdacı Kurşun Alım-Satımı

Pendik Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Kağıt ve karton diye tabir edilen materyeller ağaçlardan üretilir. Eğer sizde elinizde bulunan kullanmadığınız kağıt ve kartonları geri dönüşüme kazandırıp ağaç kesimini önlemek ister misiniz? Kağıt fabrikalarının bulunduğu İller Zonguldak Çaycuma, Kastamonu Taşköprü ve Muğla Dalaman’dır.

Pendik hurdacı karton alım-satımı

Pendik Hurdacı Plastik Alım-Satımı

Plastik doğaya atıldığında zarar veren ve doğada yok olma süresi uzun olan bir maddedir. Sizde eğer doğa sever bir kişiyseniz elinizde bulunan plastikleri doğaya atmak yerine geri dönüşüme göndermek istemez misiniz? Elinizde bulunan plastik maddelerinizi alıyoruz.

Pendik Hurdacı Plastik Alım-Satımı

Pendik Naylon Alım-Satımı

Naylon doğaya atıldığında doğaya zarar veren bir maddedir. Sizde doğayı korumak istiyorsanız elinizde bulunan naylonları bize satabilirsiniz.

Pendik Naylon Alım-Satımı

Pendik Elektronik Hurda Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız, yada hurdaya ayırdığınız malzemeleri satarak para kazanmak ister misiniz? Her türlü elektronik eşyanızı alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, radio, teyp, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, ütü, soba ve daha fazlası.

Fazlalıklardan kurtulun…

Pendik Elektronik Hurda Alım-Satımı

Pendik Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kaza yapmış araçlarınızı ve elinizden çıkarmak istediğiniz hurda otomobillerinizi satmak ister misiniz? Satacaksanız doğru adrestesiniz. Çünkü elinizde bulunan hurda otomobillere biz daha fazla değer veriyoruz. Elinizde bulunan bütün hurda otomobil modellerine önem veriyoruz. Renault, fiat, toyoto, honda, nissan, mercedes, bmw, audi, alfa romeo, citroen, dacia, ford, dodge, hyundai, lada, daihatsu, infiniti, lancia, kia, skoda, seat, mazda, tofaş, tata, wolkswagen, opel, peugeot ve daha fazlası…

Pendik Otomobil Hurda Alım-Satımı

Pendik Hurda Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız makineleri satıp para kazanmak ister misiniz? Sultanbeyli hurdaci olarak elinizdeki hurda makinelere değer veriyoruz ve piyasadaki değerinden daha fazla veriyoruz. Hava sistemiyle çalışan pnömatik makinelerinizi, yağ ile çalışan hidrolik makinelerinizi alıyoruz.

Pendik Hurda Makine Alım-Satımı

Pendik Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Eskiyen evlerinizi yıkmak mı istiyorsunuz? Yıkmak için ücret ödemek istemiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Biz yıkım için ücret almıyoruz. Yanlış duymadınız. Eskiyen evlerinizi sadece çıkan hurda karşılığı yıkıyoruz. Bu işte ustayız.

Pendik Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Pendik Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Eskiyen binalarınızı yıkmak mı istiyorsunuz? Binalarınızı sadece hurda karşılığında hiç bir ücret almadan uzman kadromuz ile yıkıyoruz. Kepçe ve yıkım ürünleri tamamen bizden…

Pendik Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Pendik Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Evet yanlış duymadınız hiç bir ücret ödemeden hurda karşılığı iş yeri yıkımı yapıyoruz. Ustalaşmış ve uzman kadromuz ile yıllara meydan okuyan bir öncüyüz…

Pendik Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Pendik Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Eğer Millete işverenseniz ve çalışma ortamınız eskidiyse ve yenisini yapmak istiyorsanız fabrika yıkım işlemini hurda karşılığında gerçekleştiriyoruz. Yıkmak bizden yapmak Sizden…

Pendik Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Pendik Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Çalışmış olduğunuz ofisi en baştan kendiniz mi yapmak istiyorsunuz. Ofisinizi yıkarken para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. hurda karşılığı ofis yıkma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hemde hiç bir ücret alamdan. Yıkmak bizden, yapmak Sizden (:

Pendik Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Pendik hurdaci olarak aşağıdaki numaradan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Adresimiz : Mecidiye Mah, Çolak Sok, No:5, Sultanbeyli, İstanbul

Dilerseniz İşletmemizin adresine gelerek de hurdalarınızı direk yerimizde de satabilirsiniz.

Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satımı” üzerine 15 yorum

 1. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılığa teşekkür ederiz.

 2. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

 3. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

 4. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. Yıldızlar Hurdacılık sağ olun.

 5. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. en yakın hurdacı olarak çağırdık ve memnun kaldık.

 6. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla iş verebilirsiniz.

 7. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. işini düzgün yapan bir hurdacı.

 8. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

 9. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. işini düzgün yapan bir hurdacı.

 10. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. en yakın hurdacı olarak çağırdık ve memnun kaldık.

 11. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. işini düzgün yapan, kapımıza kadar gelen bir hurda firması

 12. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

 13. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda karşılığı evimizi yıktırdık. Teşekkürler Ergün Bey

 14. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. hurda alım-satımında Sizi tek geçerim.

 15. Pendik Hurdacı, Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Bakır, Alüminyum, Kalay, Kurşun, Çinko, Pirinç, Kağıt, Karton, Naylon, Plastik Ürünleriniz Alınır. Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, İşyeri, Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir