Maltepe Hurdacı

Maltepe Hurdacı, Hurda Alım Satımı

Maltepe de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldızlar hurdacılık olarak 1999 yılından beri hurdacılık sektöründe Siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Maltepe Hurdacı

Kalite asla tesadüf değildir sloganını benimseyen Yıldızlar hurdacılık demir, bakır, alüminyum, çinko, kalay, kurşun, sarı pirinç gibi madenleri, plastik, naylon, karton gibi maddeleri bir telefon ile kapınıza gelerek alıyoruz. Almış olduğumuz maden veya maddelerin paralarını peşin olarak kapıda nakit olarak ödüyoruz.

Sizinde elinizde elektronik eşya hurdası olan ütü, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bilgisayar ve televizyon varsa ve elinizden çıkarmak istiyorsanız hemen arayın. Maltepe hurdacı olarak 7/24 hizmet sunuyoruz.

Ayrıca hurda karşılığı ev, bina, kat, ofis, fabrika yıkım hizmeti sağlıyoruz. Yanlış duymadınız hiç para ödemeden ev, bina, ofis ve fabrikanızı yıkıyoruz. Maltepe hurdacı olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

Altayçeşme Mahallesi hurdacı, Altıntepe Mahallesi hurdacı, Aydınevler Mahallesi hurdacı, Bağlarbaşı Mahallesi hurdacı, Başıbüyük Mahallesi hurdacı, Büyükbakkalköy Mahallesi hurdacı, Cevizli Mahallesi hurdacı, Çınar Mahallesi hurdacı, Esenkent Mahallesi hurdacı, Feyzullah Mahallesi hurdacı, Fındıklı Mahallesi hurdacı, Girne Mahallesi hurdacı, Gülensu Mahallesi hurdacı, Gülsuyu Mahallesi hurdacı, İdealtepe Mahallesi hurdacı, Küçükyalı Mahallesi hurdacı, Yalı Mahallesi hurdacı, Zümrütevler Mahallesi hurdacı,

olarak 7/24 hizmet sunuyoruz.

Şimdi almış olduğumuz madenlerin ve metallerin az da olsa tanıtımını bir kaç cümleyle yapalım.

Maltepe Hurdacı Demir Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir Madeni Ülkemizde Malatya Hasan Çelebi, Hekimhan ve Sivas Divriği bölgesinden çıkarılan, kömürü madenin bulunduğu Karabük te işlenen, dışarıdan ihraç ettiğimiz bir madendir. Eğilmesi zordur. Günümüzde bir çok alanda ve sektörde demir madeni kullanılır. Eğer elinizde hurda demir varsa hemen Maltepe Hurdacısı olarak Yıldızlar Hurdacılık ı arayın…

Maltepe Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Bakır madeni Rize Çayeli, Artvin Murgul,Kastamonu Küre ve Elazığ Maden bölgelerinden çıkarılan değerli bir maden çeşitidir. Elektrik iletiminde ve gıda sektöründe yemek kap-kacak işlerinde kullanımı yaygındır. Isıyı ve elektriği iletme derecesi oldukça yüksektir. Eğer elinizde bakır varsa Maltepe hurdacısı olarak bir telefon ile bize satabilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Alüminyum (Boksit) Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Alüminyum (Boksit) Alım-Satımı

Boksit adı verilen metal kolay eğilebilen İç Anadolu bölgesinde Konya civarından, Akdeniz bölgesinde ise Antalya ilinden çıkarılabilen bir maden çeşitidir. Günümüzde bir çok eşya alüminyumdan üretilir. Elinizde bulunan Alüminyumları bize satarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Kalay ve kurşun madeni birlikte karıştırılarak kullanılan bir madendir. Lehim telleri buna en büyük örnektir. Elinizde bulunan hurda kalay ve kurşunları bir telefon ile bize satabilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Sarı pirinç adı verilen maden bakır ve çinkonun alaşımı ile oluşturulmuş bir madendir. Doğada tek başına bulunmaz, alaşımdır. Pirinç adı verilen bu metale bazen kalay, kurşun gibi madenlerde eklenebilir.

Maltepe Hurdacı Naylon, Plastik ve Karton Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Naylon, Plastik ve Karton Alım-Satımı

Elinizde bulunan naylon, plastik ve kartonları satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon ile kapınıza kadar geliyoruz. Almış olduğumuz hurdaların paralarını nakit olarak kapıda ödüyoruz. Naylon ve plastik doğaya atıldığında doğada yok olma süresi uzun olan ve çevreyi kirleten bir yapıya sahiptir. Bu yüzden geri dönüşüme kazandırmak çevreye karşı insanın bir görevidir. Kağıt ve karton ise ağaçlardan üretilir. Çöpe giden her kağıt, ağaç kesimine neden olduğundan dolayı Yeşili sevin Doğayı koruyun…

Maltepe Hurdacı 2.El Makine Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı 2.El Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan hurda makineleri nakite dönüştürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Hurda Araba Alım-Satımı

Maltepe Hurdacı Hurda Araba Alım-Satımı

Elinizde bulunan kaza yapmış, perte ayrılmış otomobil ve araçlarınızı piyasada bulunan hurdacılara göre daha fazla değer vererek alıyoruz. Yıldızlar hurdacılıkta kalite asla tesadüf değildir.

Maltepe Hurdacı Hurda Karşılığı Ev,Bina, Kat, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Maltepe Hurdacı Hurda Karşılığı Ev,Bina, Kat, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Yanlış duymadınız Maltepe de ev, bina, ofis, fabrika gibi menkul kıymetleri sadece hurda karşılığı yıkıyoruz ve hiç bir ücret almıyoruz. Bu konuda uzman ekibimizle çalışıyor ve deneyimlerimizle tertemiz bir iş çıkarıyoruz…

Maltepe hurdaci olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Dilerseniz İşletmemizin adresine gelerek de hurdalarınızı direk yerimizde de satabilirsiniz.

Maltepe Hurdacı, Hurda Alım Satımı” üzerine 2 yorum

  1. Maltepe Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla hurda satabilirsiniz.

  2. Maltepe Hurda Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. işini düzgün yapan bir hurdacı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir