Kurtköy Hurdacı

Kurtköy hurdacı olarak Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Bir telefon ile kapınıza kadar gelerek hurdalarınızı alıyor ve parasını kapıda nakit olarak ödüyoruz.

Kurtköy Hurdacı

Eğer İstanbul Kurtköy de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yılları aşan hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize Yıldızlar Hurdacılık olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yıldızlar Hurdacılık olarak Kurtköy de demir, bakır, alüminyum, kalay, kurşun, çinko, sarı pirinç alımı yapmaktayız. Ayrıca doğaya zarar veren plastik, naylon ve karton alımı da yapmaktayız.

Kurtköy de Hurda karşılığı ev, bina, ofis, fabrika, işletme yıkım hizmeti de vermekteyiz. Hurda alım satım alanında öncüyüz. Bir telefon ile Kapınıza kadar gelerek hurdaları alıyoruz ve parasını nakit olarak ödeme yapıyoruz.

Almış olduğumuz ürünleri özetlemek gerekirse;

Kurtköy Hurdacı Demir Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Demir Alım Satımı

Demir madeni Kuran da geçen insanların hizmetine sunulan değerli bir madendir. Ülkemizde yeteri kadar çıkarılmadığı için dış Ülkelerden ihracat edilir. Ülkemizde Malatya Hekimhan, Hasan Çelebi ve Sivas Divriği, Elazığ Maden bölgelerinden çıkarılır. Elinizde bulunan hurda demirler için arayabilir, hem Ülke ekonomisine hemde kendi ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Kurtköy Hurdacı Bakır Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Bakır Alım Satımı

Bakır Madeni iletişim hatlarında, tencere ve tava sektöründe kullanılır. Elektriği iyi iletebilen bir maden çeşitidir. Ülkemizde Kastamonu Küre, Rize Çayeli, Artvin Murgul, Elazığ Maden bölgesinden çıkarımı yapılır. Ayrıca Samsun ilimizde bu madenin ihracatı için fabrika kurulmuştur. Sizde elinizde bulunan hurda bakır madenlerinizi bir telefon ile bize ulaşarak satabilir, paranızı nakit olarak kapıda alabilirsiniz.

Kurtköy Hurdacı Alüminyum Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Alüminyum Alım Satımı
Kurtköy Hurdacı Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum adı ile bilinen madenimizi gerçek adı Boksittir. Halkımız boksit madenini alüminyum olarak bilir. Sizde elinizde bulunan ve genellikle İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinden çıkarılan bu madeni bir telefon ile bize ulaşarak satabilirsiniz.

Kurtköy Hurdacı Sarı Pirinç Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Sarı Pirinç Alım Satımı

Sarı pirinç diye tabir edilen metalimiz piyasada tek başına bulunmaz. Bakır ve çinko, nikel gibi madenler karıştırılarak alaşım olarak elde edilir. Kurtköy hurdacı olarak elinizde bulunan hurda sarı prinç alaşımını bize satabilirsiniz.

Kurtköy Hurdacı Kalay Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Kalay Alım Satımı

Kalay madeni oksite karşı dayanıklı olan ve diğer madenlerin yüzeylerinin kaplanması için kullanılan bir madendir. Krozyana karşı çok dayanaklı bir madendir. Elinizde bulunan kalayları tek telefon ile kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Ödemeyi kapıda nakit olarak yapıyoruz.

Kurtköy Hurdacı Kurşun Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Kurşun Alım Satımı

Kurşun madeninin erime sıcaklığı yaklaşık olarak 327 derecedir. Hemen hemen balık tutmaya giden kişiler oltalarına kurşun kullanırlar. Nedeni misine denize atıldığında kurşun madeni ağırlığından dolayı aşağı çeker.

Kurtköy Hurdacı Çinko Alım Satımı

Kurtköy Hurdacı Çinko Alım Satımı

Çinko madenini diğer maden türlerinden ayıran en büyük özelliği yapısal olarak kırılgandır. Örneğin demir ser bir madendir. Alüminyumu bükebilirsiniz. Bkır bükülebilir ama elinizde bulunan maden çinko ise bu kırılır.  Ayrıca erime sıcaklığı çok düşük bir madendir. Elinizde bulunan hurdaları kurtköy hurdacı olarak bir telefon ile kapınıza kadar gelip alıyor ve ödemeyi kapıda nakit olarak yapıyoruz.

Kurtköy Hurdacı Karton Alım Satımı

Karton maddesi doğaya atıldığında kirlilik veren, çevre düzenini bozan bir maddedir. Kartonlar üretilirken ağaç selüloz ünden üretilir. Bu ağaç kıyımı demektir. Her ne kadar kağıt ve kartonlar için özel ağaçlar yetiştirilse de geri dönüşüme kazandırılması daha mantıklıdır. Elinizde bulunan işe yaramayan hurda kartonları bize satarak ekonomiye katkıda bulunabilir, çevreye olan aşkınızı yenileyebilirsiniz.

Kurtköy Hurdacı Plastik Naylon Alım Satımı

Plastik maddesi doğaya atıldığında doğaya kirlilik veren ve çevreyi kirleten ve doğada en fazla atık olarak bulunan maddedir. Sizde geri dönüşüme kazandırmak için, doğa aşkı için elinizde bulunan plastikleri geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Hatırlatmak isterim ki içilen bir 500ml su şişesinin doğada yok olma süresi 50 yıldır.

Kurtköy Elektronik Hurda Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız, yada hurdaya ayırdığınız malzemeleri satarak para kazanmak ister misiniz? Her türlü elektronik eşyanızı alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, radio, teyp, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, ütü, soba ve daha fazlası.

Fazlalıklardan kurtulun…

Kurtköy Elektronik Hurda Alım-Satımı

Kurtköy Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kaza yapmış araçlarınızı ve elinizden çıkarmak istediğiniz hurda otomobillerinizi satmak ister misiniz? Satacaksanız doğru adrestesiniz. Çünkü elinizde bulunan hurda otomobillere biz daha fazla değer veriyoruz. Elinizde bulunan bütün hurda otomobil modellerine önem veriyoruz. Renault, fiat, toyoto, honda, nissan, mercedes, bmw, audi, alfa romeo, citroen, dacia, ford, dodge, hyundai, lada, daihatsu, infiniti, lancia, kia, skoda, seat, mazda, tofaş, tata, wolkswagen, opel, peugeot ve daha fazlası…

Kurtköy Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kurtköy Hurda Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız makineleri satıp para kazanmak ister misiniz? Kurtköy hurdaci olarak elinizdeki hurda makinelere değer veriyoruz ve piyasadaki değerinden daha fazla veriyoruz. Hava sistemiyle çalışan pnömatik makinelerinizi, yağ ile çalışan hidrolik makinelerinizi alıyoruz.

Kurtköy Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Kurtköy Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Eskiyen evlerinizi yıkmak mı istiyorsunuz? Yıkmak için ücret ödemek istemiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Biz yıkım için ücret almıyoruz. Yanlış duymadınız. Eskiyen evlerinizi sadece çıkan hurda karşılığı yıkıyoruz. Bu işte ustayız.

Kurtköy Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Eskiyen binalarınızı yıkmak mı istiyorsunuz? Binalarınızı sadece hurda karşılığında hiç bir ücret almadan uzman kadromuz ile yıkıyoruz. Kepçe ve yıkım ürünleri tamamen bizden…

Kurtköy Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Evet yanlış duymadınız hiç bir ücret ödemeden hurda karşılığı iş yeri yıkımı yapıyoruz. Ustalaşmış ve uzman kadromuz ile yıllara meydan okuyan bir öncüyüz…

Kurtköy Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Kurtköy Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Eğer Millete işverenseniz ve çalışma ortamınız eskidiyse ve yenisini yapmak istiyorsanız fabrika yıkım işlemini hurda karşılığında gerçekleştiriyoruz. Yıkmak bizden yapmak sizden (:

Kurtköy Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Çalışmış olduğunuz ofisi en baştan kendiniz mi yapmak istiyorsunuz. Ofisinizi yıkarken para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. hurda karşılığı ofis yıkma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hemde hiç bir ücret alamdan. Yıkmak bizden, yapmak Sizden (:

İletişim

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Adresimiz : Mecidiye Mah, Çolak Sok, No:5, Sultanbeyli, İstanbul

Dilerseniz İşletmemizin adresine gelerek de hurdalarınızı direk yerimizde de satabilirsiniz.