Kartal Hurdacı, Hurda Alım Satımı

Kartalda hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldazlar hurdacılık olarak 1999 dan beri kesintisiz hizmet anlayışımız ile kalite asla tesadüf değildir sloganıyla çalışıyoruz.

Kartal Hurdacı

Sürekli kendini geliştiren ve müşteri memnuniyetine önem veren bir kuruluşuz. Demir, bakır,alüminyum, kalay, kurşun, çinko, sarı prinç gibi metalleri, plastik, naylon, kağıt ve karton gibi maddeleri, elektronik eşya hurdalarını (ütü, kombi, televizyon, bilgisayar, klima, soba, monitör, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi) alıyoruz. Kapıda paranızı nakit olarak ödüyoruz.

Aynı zamanda Kartal Hurdacı olarak hurda karşılığı ev, kat, bina, ofis, fabrika yıkım işlerini ücretsiz olarak yapıyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle Yıldızlar Hurdacılık ı seçmelisiniz. Neden Biz sorusunu sorarsak şunları söyleyebiliriz. Yılların vermiş olduğu tecrübe, 7/24 kesintisiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarmaktadır.

Kartal hurdacı olarak hizmet verdiğimiz mahalleler şunlardır:

Kartal Atalar Mahallesi hurdacı, Kartal Cevizli Mahallesi hurdacı, Kartal Cumhuriyet Mahallesi hurdacı, Kartal Çarşı Mahallesi  hurdacı, Kartal Çavuşoğlu Mahallesi  hurdacı, Kartal Esentepe Mahallesi  hurdacı,Kartal Gümüşpınar Mahallesi hurdacı,Kartal Hürriyet Mahallesi  hurdacı,Kartal Karlıktepe Mahallesi  hurdacı, Kartal Kordonboyu Mahallesi  hurdacı, Kartal Orhantepe Mahallesi  hurdacı, Kartal Orta Mahallesi  hurdacı, Kartal Petroliş Mahallesi  hurdacı, Kartal Soğanlık Yeni Mahallesi hurdacı, Kartal Topselvi Mahallesi  hurdacı, Kartal Uğurmumcu Mahallesi  hurdacı,Kartal Yakacık Yeni Mahallesi  hurdacı,Kartal Yalı Mahallesi hurdacı, Kartal Yukarı Mahallesi  hurdacı,Kartal Yunus Mahallesi hurdacı,

7/24 hizmet veriyoruz.

Şimdi almış olduğumuz maddeleri ve metalleri tanıyalım:

Kartal Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir madeni Malatya Hasan Çelebi, Malatya Hekimhan ve Sivas Divriği bölgesinden çıkarılan Kur’an da Hadid Suresinin (57/25) geçen Demiri biz indirdik. ayetine mazhar kılınan bu metal insanların hizmetine sunulmuştur. Ülkemizde demir çıkarımı yeterli olmadığı için bu madeni dışarıdan ithal ediyoruz. Ülkemizde demir Karabaük te bulunan Demir Çelik fabrikasında işlenir. Karabük ten demir çıkarımı yapılmaz. Demiri eriten ısı kaynağı kömür bu ilde bulunduğu için işleme işleri burada yapılır. Eğer sizde kartal da hurda demirinizi satmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız.

Kartal Hurdacı Demir Alımı

Kartal Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Halk tarafından alüminyum adı ile bilinen metalin gerçek adı boksittir. Boksit madeni Seydişehir, Beyşehir, Akseki bölgelerinden çıkarılır ve eğilmesi kolay bir madendir. Ülkemizde bir çok sektörde bu maden kullanılır. Eğer Kartal da alüminyum hurdasını satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelip alüminyum larınızı alıyoruz ve kapıda anında nakit ödeme yapıyoruz.

Kartal Hurdacı Alüminyum Alım-Satımı

Kartal Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Elinizde bakır var ve bunu satmak istiyorsanız kartal hurdacısı olarak bakır alım-satımı yapıyoruz. Bakır madeni Artvin Murgul, Rize Çayeli, Diyarbakır Ergani, Elazığ Maden, Kastamonu Küre illerinden çıkan sanayi ve elektrik iletiminde kullanılan değerli bir metaldir. İletkenlik derecesi altından sonra en yüksek olan metaldir.

Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

Kartal Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Kartal Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Elinizde çinko metali ver ve bunu satmak mı istiyorsunuz kartal hurdacı olarak elinizde bulunan çinkoları alıp paranızı kapıda nakit ödeme imkanı sunuyoruz. Yıldızlar Hurdacılık hurda sektöründe öncü bir firmadır. Çinko madeni kırılgan bir yapıya sahiptir ve erime sıcaklığı diğer metallere göre oldukça düşüktür.

Kartal Hurdacı Çinko Alım-Satımı

Kartal Hurdacı Kalay-Kurşun Alım Satımı

Elinizde kalay ve kurşun madeni var ve bunlar hurda ise doğru adrestesiniz. Yıldızlar hurdacılık olarak elinizde bulunan kalay ve kurşunları kapınıza kadar gelip alıyoruz ve ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. Kalay ve kurşun alaşım olarak kullanılabilen metal türleridir. Örneğim lehim tellerinde bu iki madenin alaşımı bulunur.

Kartal Hurdacı Kalay-Kurşun Alım Satımı

Kartal Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Halk arasında sarı diye tabir edilen metal pirinç metalidir. Prinç metali tek başına bir maden değil, alaşımdır. Bakır madenine çinko karıştırılır ve ortaya çıkan alaşıma pirinç denir. Pirinç alaşımının içinde çinkonun haricinde kalay, kurşun, nikel gibi metallerde bulunabilir.

Kartal Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Kartal Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Elinizde birikmiş ve kullanmadığınız ve karton varsa doğru adrestesiniz. Kağıt ve karton diye tabir edilen materyeller ağaçlardan üretilir. Eğer sizde elinizde bulunan kullanmadığınız kağıt ve kartonları geri dönüşüme kazandırıp ağaç kesimini önlemek ister misiniz? Kağıt fabrikalarının bulunduğu İller Zonguldak Çaycuma, Kastamonu Taşköprü ve Muğla Dalaman’dır.

Kartal Hurdacı Kağıt ve Karton Alım-Satımı

Kartal Hurdacı Plastik Alım-Satımı

Plastik doğaya atıldığında zarar veren ve doğada yok olma süresi uzun olan bir maddedir. Sizde eğer doğa sever bir kişiyseniz elinizde bulunan plastikleri doğaya atmak yerine geri dönüşüme göndermek istemez misiniz? Elinizde bulunan plastik maddelerinizi alıyoruz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Kartal Hurdacı Plastik Alım-Satımı

Kartal Naylon Alım-Satımı

Naylon doğaya atıldığında doğaya zarar veren bir maddedir. Sizde doğayı korumak istiyorsanız elinizde bulunan naylonları bize satabilirsiniz. Hem para kazanın hemde doğayı koruyun.

Kartal Naylon Alım-Satımı

Kartal Elektronik Hurda Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız, yada hurdaya ayırdığınız malzemeleri satarak para kazanmak ister misiniz? Her türlü elektronik eşyanızı alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, radio, teyp, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, ütü, soba ve daha fazlası.

Fazlalıklardan kurtulun hemde ekonominize katkıda bulunun…

Kartal Elektronik Hurda Alım-Satımı

Kartal Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kaza yapmış araçlarınızı ve elinizden çıkarmak istediğiniz hurda otomobillerinizi satmak ister misiniz? Satacaksanız doğru adrestesiniz. Çünkü elinizde bulunan hurda otomobillere biz daha fazla değer veriyoruz. Elinizde bulunan bütün hurda otomobil modellerine önem veriyoruz. Renault, fiat, toyoto, honda, nissan, mercedes, bmw, audi, alfa romeo, citroen, dacia, ford, dodge, hyundai, lada, daihatsu, infiniti, lancia, kia, skoda, seat, mazda, tofaş, tata, wolkswagen, opel, peugeot ve daha fazlası…

Kartal Otomobil Hurda Alım-Satımı

Kartal Hurda 2.El Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan ve kullanmadığınız makineleri satıp para kazanmak ister misiniz? Kartal hurdaci olarak elinizdeki hurda makinelere değer veriyoruz ve piyasadaki değerinden daha fazla veriyoruz. Hava sistemiyle çalışan pnömatik makinelerinizi, yağ ile çalışan hidrolik makinelerinizi alıyoruz.

Kartal Hurda 2.El Makine Alım-Satımı

Kartal Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Eskiyen evlerinizi yıkmak mı istiyorsunuz? Yıkmak için ücret ödemek istemiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Biz yıkım için ücret almıyoruz. Yanlış duymadınız. Eskiyen evlerinizi sadece çıkan hurda karşılığı yıkıyoruz. Bu işte ustayız.

Kartal Hurda Karşılığı Ev Yıkımı

Kartal Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Evet yanlış duymadınız hiç bir ücret ödemeden hurda karşılığı iş yeri yıkımı yapıyoruz. Ustalaşmış ve uzman kadromuz ile yıllara meydan okuyan bir öncüyüz…

Kartal Hurda Karşılığı İş Yeri Yıkımı

Kartal Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Eskiyen binalarınızı yıkmak mı istiyorsunuz? Binalarınızı sadece hurda karşılığında hiç bir ücret almadan uzman kadromuz ile yıkıyoruz. Kepçe ve yıkım ürünleri tamamen bizden…

Kartal Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Kartal Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Eğer Millete işverenseniz ve çalışma ortamınız eskidiyse ve yenisini yapmak istiyorsanız fabrika yıkım işlemini hurda karşılığında gerçekleştiriyoruz. Yıkmak bizden yapmak Sizden…

Kartal Hurda Karşılığı Fabrika Yıkımı

Kartal Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Çalışmış olduğunuz ofisi en baştan kendiniz mi yapmak istiyorsunuz. Ofisinizi yıkarken para vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. hurda karşılığı ofis yıkma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hemde hiç bir ücret alamdan. Yıkmak bizden, yapmak Sizden (:

Kartal Hurda Karşılığı Ofis Yıkımı

Kartal hurdaci olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75