Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı, Hurda Alım Satımı

Gebze de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldızlar hurdacılık olarak 1999 yılından beri hurdacılık sektöründe Siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kalite asla tesadüf değildir sloganını benimseyen Yıldızlar hurdacılık demir, bakır, alüminyum, çinko, kalay, kurşun, sarı pirinç gibi madenleri, plastik, naylon, karton gibi maddeleri bir telefon ile kapınıza gelerek alıyoruz. Almış olduğumuz maden veya maddelerin paralarını peşin olarak kapıda nakit olarak ödüyoruz.

Gebze hurdacı

Sizinde elinizde elektronik eşya hurdası olan ütü, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bilgisayar ve televizyon varsa ve elinizden çıkarmak istiyorsanız hemen arayın. Gebze hurdacı olarak 7/24 hizmet sunuyoruz.

Ayrıca hurda karşılığı ev, bina, kat, ofis, fabrika yıkım hizmeti sağlıyoruz. Yanlış duymadınız hiç para ödemeden ev, bina, ofis ve fabrikanızı yıkıyoruz. gebze hurdacı olarak hizmet verdiğimiz mahalleler:

Adem Yavuz Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Balçık Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikbağı Mahallesi, Cumaköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Denizli Mahallesi, Duraklı Mahallesi, Elbizli Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Güzeller Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hatipler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıllı Mahallesi, Kargalı Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklü Çeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Muallim Mahallesi, Mudarlı Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sultan Orhan Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi, Tavşanlı Mahallesi, Tepemanayır Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yağcılar Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

olarak 7/24 hizmet sunuyoruz.

Şimdi almış olduğumuz madenlerin ve metallerin az da olsa tanıtımını bir kaç cümleyle yapalım.

Gebze Hurdacı Demir Alım-Satımı

Gebze Hurdacı Demir Alım-Satımı

Demir Madeni Ülkemizde Malatya Hasan Çelebi, Hekimhan ve Sivas Divriği bölgesinden çıkarılan, kömürü madenin bulunduğu Karabük te işlenen, dışarıdan ihraç ettiğimiz bir madendir. Eğilmesi zordur. Günümüzde bir çok alanda ve sektörde demir madeni kullanılır. Eğer elinizde hurda demir varsa hemen Gebze Hurdacısı olarak Yıldızlar Hurdacılık ı arayın…

Gebze Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Gebze Hurdacı Bakır Alım-Satımı

Bakır madeni Rize Çayeli, Artvin Murgul,Kastamonu Küre ve Elazığ Maden bölgelerinden çıkarılan değerli bir maden çeşitidir. Elektrik iletiminde ve gıda sektöründe yemek kap-kacak işlerinde kullanımı yaygındır. Isıyı ve elektriği iletme derecesi oldukça yüksektir. Eğer elinizde bakır varsa Gebze hurdacısı olarak bir telefon ile bize satabilirsiniz.

Gebze  Hurdacı Alüminyum (Boksit) Alım-Satımı

Gebze  Hurdacı Alüminyum (Boksit) Alım-Satımı

Boksit adı verilen metal kolay eğilebilen İç Anadolu bölgesinde Konya civarından, Akdeniz bölgesinde ise Antalya ilinden çıkarılabilen bir maden çeşitidir. Günümüzde bir çok eşya alüminyumdan üretilir. Elinizde bulunan Alüminyumları bize satarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Gebze Hurdacı Kalay-Kurşun Alım-Satımı

Kalay ve kurşun madeni birlikte karıştırılarak kullanılan bir madendir. Lehim telleri buna en büyük örnektir. Elinizde bulunan hurda kalay ve kurşunları bir telefon ile bize satabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Gebze Hurdacı Sarı Pirinç Alım-Satımı

Sarı pirinç adı verilen maden bakır ve çinkonun alaşımı ile oluşturulmuş bir madendir. Doğada tek başına bulunmaz, alaşımdır. Pirinç adı verilen bu metale bazen kalay, kurşun gibi madenlerde eklenebilir.

Gebze Hurdacı Naylon, Plastik ve Karton Alım-Satımı

Gebze Hurdacı Naylon, Plastik ve Karton Alım-Satımı

Elinizde bulunan naylon, plastik ve kartonları satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon ile kapınıza kadar geliyoruz. Almış olduğumuz hurdaların paralarını nakit olarak kapıda ödüyoruz. Naylon ve plastik doğaya atıldığında doğada yok olma süresi uzun olan ve çevreyi kirleten bir yapıya sahiptir. Bu yüzden geri dönüşüme kazandırmak çevreye karşı insanın bir görevidir. Kağıt ve karton ise ağaçlardan üretilir. Çöpe giden her kağıt, ağaç kesimine neden olduğundan dolayı Yeşili sevin Doğayı koruyun…

Gebze Hurdacı 2.El Makine Alım-Satımı

Gebze Hurdacı 2.El Makine Alım-Satımı

Elinizde bulunan hurda makineleri nakite dönüştürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gebze Hurdacı Hurda Araba Alım-Satımı

Gebze Hurdacı Hurda Araba Alım-Satımı

Elinizde bulunan kaza yapmış, perte ayrılmış otomobil ve araçlarınızı piyasada bulunan hurdacılara göre daha fazla değer vererek alıyoruz. Yıldızlar hurdacılıkta kalite asla tesadüf değildir.

Gebze Hurdacı Hurda Karşılığı Ev,Bina, Kat, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Gebze Hurdacı Hurda Karşılığı Ev,Bina, Kat, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Yanlış duymadınız Ümraniye de ev, bina, ofis, fabrika gibi menkul kıymetleri sadece hurda karşılığı yıkıyoruz ve hiç bir ücret almıyoruz. Bu konuda uzman ekibimizle çalışıyor ve deneyimlerimizle tertemiz bir iş çıkarıyoruz…

Gebze hurdaci olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda diğer ofisimiz olan Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Gebze Hurdacı, Hurda Alım Satımı” üzerine 2 yorum

  1. Gebze Hurdacı Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. elinize emeğinize sağlık.

  2. Gebze Hurdacı Alım-Satım Hurdacı-Eskici Demir, Alüminyum, Bakır, Sarı Pirinç, Kurşun, Kalay, Plastik, Karton, Naylon Alınır. Hurda Karşılığı Ev,Bina,Ofis,Fabrika Yıkılır. gönül rahatlığıyla iş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir