Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı, Hurda Alım-Satımı

Ataşehir de hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldızlar hurdacılık olarak 1999 yılından beri Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Elinizde bulunan demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, kalay, kurşun hurdalarınızı kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Bunların dışında plastik, naylon, karton gibi geri dönüşümü olan doğaya zarar veren maddeleri de alıyoruz. Bunun dışında hurda karşılığında ev, bina, kat, ofis ve fabrika yıkım hizmeti veriyoruz.

Ataşehir hurdacı

Ataşehir hurdacı olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. Hizmet verdiğimiz mahalleler:

Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Fetıh Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi olmak üzere 7/24 hurda alım-satım hizmeti veriyoruz.

Ataşehir Hurdacı Demir Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Demir Alım Satımı

Elinizde bulunan hurda demirleri satarak hem kendi ekonominize hem de Ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Demir madeni ithalat ettiğimiz bir maden türüdür.

Ataşehir Hurdacı Bakır Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Bakır Alım Satımı

Bakır Madeni Ülkemizde Rize Çayeli, Artvin Murgul, Kastamonu Küre, Diyarbakır Ergani ve Elazığ maden ilçesinden çıkarılır. Ülkemizde iletişim ağlarında ve elektrik iletiminde kullanılan madendir. Elinizde bulunan hurda bakırları satmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Ataşehir Hurdacı Alüminyum Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum kırılgan olmayan esnek bir madendir. Ülkemizde Akdeniz bölgesinden ve Konya yöresinden çıkarımı yapılır. Bir çok alanda alüminyum kullanımına rastlamanız mümkündür. Elinizde bulunan hurdaları satmak için bir telefonunuz kadar yakınınızdayız.

Ataşehir Hurdacı Sarı Pirinç Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Sarı Pirinç Alım Satımı

Sarı pirinç diye tabir edilen maden aslında bir alaşımdır. Doğada tek başına bulunmaz. Çinko bakır gibi madenler karıştırılarak alaşım oluşturulur. Sarı pirinç alaşımının içinde bazen nikel, kalay, kurşun gibi madenlerde bulunabilir.

Ataşehir Hurdacı Çinko Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Çinko Alım Satımı

Elinizde bulunan Çinkoları geri dönüşüme kazandırmak isterseniz kapınıza kadar gelip hurdaları alıyoruz ve ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. Çinko kırılgan bir maden olup, geçiş elementi statüsünde bulunur.

Ataşehir Hurdacı Kalay-Kurşun Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Kalay-Kurşun Alım Satımı

Kalay ve kurşun birbirine sık sık karıştırılarak alaşım şekline dönüştürülür. Ataşehir hurdacı olarak kalay ve kurşun madenlerinizi alıyoruz. Kalay kurşun alaşımına en büyük örnek lehim telidir.

Ataşehir Hurdacı Plastik, Naylon ve Karton Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Plastik, Naylon ve Karton Alım Satımı

Plastik, naylon doğaya atıldığında yok olma süresi uzun olan maddelerdir. Çevre kirliliğine neden olur. Bunun için geri dönüşüme göndermek hem çevre bilinci oluşturur hemde ekonominize katkı sağlar. Karton ise ağaçtan üretildiği için atmak yerine geri dönüşüme göndermek Sizi yeşili seven bir birey yapacaktır. Yeşili sevin, doğayı koruyun…

Ataşehir Hurdacı Elektronik Eşya Hurdası Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Elektronik Eşya Hurdası Alım Satımı

Evinizde çalışmayan ütü, televizyon, bilgisayar, kombi, klima, şofben, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesini kapınıza kadar gelip alıyoruz. Ücretini kapıda nakit olarak ödüyoruz. Yıldızlar hurdacılık Ataşehir de 7/24 hizmetinizdedir.

Ataşehir Hurdacı Hurda Otomobil Alım Satımı

Ataşehir Hurdacı Hurda Otomobil Alım Satımı

Elinizde bulunan kaza yapmış hurda otomobillere değerinden fazla ödeme yaparak alıyoruz. Yıldızlar hurdacılık hizmetinizdedir. Kalite asla tesadüf değildir.

Ataşehir Hurdacı Hurda Karşılığı Ev, Kat, Bina, Ofis, Fabrika Yıkım Hizmeti

Yanlış duymadınız hurda karşılığı ev, bina, kat, ofis ve fabrika yıkım hizmeti sağlıyoruz. Bu işi profesyonel olarak yapıyoruz. Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız emrinizdeyiz.

Ataşehir hurdaci 7/24 hizmetinizdeyiz.

İletişim

7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

Dilerseniz Sultanbeyli hurdacı olarak çayımızı içmeye gelebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız :  0535 393 48 65 – 0535 342 62 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir